- Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXF2-NG R32 Wi-Fi серія Vital Inverter NG працює на новому озонобезпечному фреоні R32
- Призначений для приміщень площею до 25 м²
- Клас енергоефективності в режимі обігріву А+ (от -15°С до +24°С).
- У режимі охолодження показник енергоефективності A++ (от -15°С до +43°С).
- Модуль Wi-Fi дозволяє організувати керування пристроєм з будь-якого місця через інтернет за допомогою програми, встановленої на смартфон.
Технічні характеристики Cooper&Hunter CH-S09FTXF2-NG R32 Wi-Fi:
Основні функції:
| Фільтрування | так |
| Охолодження | так |
| Осушення повітря | так |
| Обігрів | так |
| Вентиляція | так |
| Іонізація | так |
Основні характеристики:
| Тип фреону (холодоагент) | R32 |
| Споживана потужність, кВт | Холод: 0.73 (0.16-1.40) / 0.69 (0.20-1.50) |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SEER (охолодження) | 6.8 (А++) |
| Сезонний коефіцієнт продуктивності SCOP (обігрів) | 4.2 (А+) |
| Рівень шуму зовнішнього блоку Дб | 51 |
| Рівень шуму внутрішнього блоку Дб - min/max | 21/23/26/29/33/35/37 |
| Розміри зовнішнього блоку, мм | 782x540x320 |
| Розміри внутрішнього блоку, мм | 773x250x185 |
| Розмір приміщення, м² | 25 |
| Продуктивність охолодження, кВт | 2.70 (0.50-3.35) |
| Продуктивність обігріву, кВт | 2.80 (0.50-3.30) |
| Повітряпродуктивність, м³/год | 280/310/340/400/480/520/550 |
| Напруга, В/Гц/Ф | ~ 220-240В/50Гц/1Ф |
| Мінімальний шум внутрішнього блоку, Дб | 21 |
| Колір | Білий |
Додаткова інформація:
| Автоматичне очищення | так |
| Діапазон зовнішніх температур на обігрів | от -15°С до +24°С |
| Діапазон зовнішніх температур на охолодження | от -15°С до +43°С |
| Інверторне керування | так |
| Адаптація до низької температури | так |
| Автоматичний перезапуск | так |
| Самодіагностика | так |
| Таймер увімкнення-вимкнення | так |
| Авторозморожування | так |
| Пульт ДУ | так |
| Марка компресора | Gree/Daikin |
| Країна бренду | США |
| Країна виробник | Гонконг |
| Офіційна гарантія | 2 роки |
| Синоніми назви | CH S 09 FTXF2 NG |
| Відстань між болтами кріплення зовнішнього блоку | 455 |
| Максимальна довжина магістралі, м | 15 |
| Максимальний перепад висоти, м | 10 |
| ⌀ Діаметр газової магістралі (мм/дюйм) | 9,53/3/8" |
| ⌀ Діаметр рідинної магістралі (мм/дюйм) | 6,38/1/4" |
Документація для Cooper&Hunter CH-S09FTXF2-NG R32 Wi-Fi
| Інструкція з експлуатації: | Завантажити PDF |
- Wi-Fi модуль для можливості керування кондиціонером через Смартфон/Планшет (ОС: Android, iOS);
- Преміальна енергозберігаюча комплектація "GENERATION VI" (підвищений контроль якості складання і матеріалів);
- Озонобезпечний високоефективний фреон R32;
- Затримка пуску вентилятору, з метою виключення обдуву холодним повітрям;
- Інноваційна технологія «DOUBLE SELF-CLEAN» дозволяє кондиціонеру робити самоочищення від пилу, грибків, вірусів та бактерій, методом миттєвої заморозки, та наступним нагрівом пластин теплообмінника до + 57-58°C. Кондиціонер повністю очищується за 30 хвилин. Це економить час та гроші на сервісному обслуговуванні, та дозволяє отримати здорове повітря, призводить до стерилізації поверхні теплообмінника, знищує бактерії та запобігає утворенню неприємних запахів.
- Самовідчищення внутрішнього блоку. Після припинення роботи кондиціонеру, вентилятор не зупиняється та видаляє вологу з теплообмінника, що виключає утворення цвілі, грибків і розмноження бактерій всередині блоку;
- «CH 7-SKY Technology» - комплексна система фільтрації на основі семи фільтрів широкого спектру дії;
- Пульт із зручним LED-дисплеєм;
- Відображення поточного часу доби на пульті Д/У;
- Бактерицидне покриття пульта ДУ;
- Спеціальна функція контролю температури «I FEEL»;
- 24-годинний таймер на вмикання і вимикання;
- Режим комфортного сну SLЕЕР;
- Функція зниження вологості без зниження температури;
- Захист будинку від обмерзання +8°C;
- Інтелектуальне управління у режимі AUTO - автоматична зміна режимів роботи, залежно від змін температури в приміщенні;
- «CH SMART-ION Filter» - технологія тотального очищення повітря нового покоління;
- Ширококутні жалюзі, що створюють охоплення усього об'єму приміщення;
- Теплообмінник з антикорозійним покриттям;
- Функція автоматичного перезапуску із запам'ятовуванням налаштувань;
- Інтелектуальне розморожування;
- Примусове вмикання / вимикання функції розморожування з пульта дистанційного керування;
- Система стабілізації напруги і безпечного низьковольтного старту;
- Самодіагностика порушень роботи основних блоків та режимів;
- Технологія "I-Action" - плавна і стабільна робота компресора на наднизьких частотах (1Гц);
- Розроблено для професійних інсталяцій;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooper&Hunter |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Мощность обогрева | 2800 Вт |
| Мощность охлаждения | 2700 Вт |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Охлаждающая способность | 2700 BTU/ч |
| Поток воздуха | 560 куб. м/час |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматический режим работы | Да |
| Датчик присутствия | Нет |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Количество режимов работы | 7 |
| Количество скоростей работы вентилятора | 7 |
| Максимальная длина коммуникаций | 20 м |
| Максимальная температура | 48 град. |
| Минимальная температура | -15 град. |
| Ночной режим работы | Да |
| Производительность осушения | 1.4 л./сутки |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Таймер | Да |
| Теплый пуск | Да |
| Тип управления | Электронное |
| Функция ионизации | Да |
| Функция памяти | Да |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Вес внешнего блока | 29 кг |
| Высота внешнего блока | 782 мм |
| Глубина внешнего блока | 320 мм |
| Ширина внешнего блока | 540 мм |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 8.5 кг |
| Высота внутреннего блока | 773 мм |
| Глубина внутреннего блока | 185 мм |
| Ширина внутреннего блока | 250 мм |
| Параметры работы прибора | |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 43 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 800 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 800 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Площа приміщення, м²: | 25 |
| Потужність обігріву, кВт: | 2,8 |
| Потужність охолодження, кВт: | 2,5 |
| Розміри внутрішнього блоку (ВхШхГ), мм: | 250х773х185 |
| Розміри зовнішнього блоку (ВхШхГ), мм: | 540х780х320 |
| Споживана потужність (охолодження / обігрів), кВт: | 0,78 / 0,78 |
Информация для заказа
- Цена: 28 620 ₴


Завантажити PDF