Кондиціонер Hisens APPLE PIE WINTER TG25LE0BWIN інвертор
Це інверторний побутовий кондиціонер класу “ Преміум”. Модель розроблена інженерами корпорації HISENSE і виробляється з 2022 року . Працює на екологічному та безпечному фреоні R-32. Енергоефективність А++ , діапазон роботи від -25°С до +43°С . Кондиціонер оснащений японським компрессором Hitachi , завдяки якому має високий показник ефективності та економічності. Кондиціонер працює на охолодження, обігрів, осушення чи вентиляцію побутових чи комерційних площ. Сучасний та приємний дизайн внутрішнього блоку відмінно впишеться у будь-який інтер'єр. А великий вибір функцій і режимів зможе задовольнити кожного користувача. Побутові спліт-системи Хайсенс сертифіковані на ринку України, а також мають європейські сертифікати якості: ISO, CE CB, Євровент.
Площа приміщення, що рекомендується: 25 м²
Серія: APPLE PIE WINTER
Режим роботи: Охолодження, Обігрів, Осушення, Вентиляція
Функції: Функція Sleep, Smart, Super, авторестарт, Dimmer, Quiet, Room card, модель пульта R2-01, 4D керування повітряним потоком.
А також:
- Сезонна енергоефективність: А++, SEER/SCOP (6,1/4,0)
- Низький рівень шуму від 22 дБ(А)
- Високоефективний теплообмінник, функція самоочищення
- Сумісність з мульт-спліт, можливість підключення проволоки. пульта
- Двошаровий світлопрозорий пластик передньої панелі
- Подвійна шумоізоляція компресора
- Двостороннє підключення дренажу
- захисна накладка на вентилі зовнішнього блоку
- 5 швидкостей роботи вентилятора, низькотемпературне охолодження
- Таймер, керування вертикальними/горизонтальними жалюзями.
- Черговий режим 8 ° C HEAT
- WI-FI ready, MIRAGE дисплей
Фільтри: Gold plasma, вугільний фільтр, фільтр з іонами срібла
Гарантія: 3 роки
Технічні характеристики
Клас енергоефективності: А++/А+
Потужність охолодження, кВт: 2,6 (0,8 – 3,5)
Потужність обігріву, кВт: 2,8 (0,8 - 3,5)
Потужність (холод/тепло): 735 (180 - 1500)/680 (180 - 1500) Вт
Габарити внутрішнього блоку (ДхВхГ) / вага, кг: 950x275x208 мм / 9 кг
Габарити зовнішнього блоку (ДхВхГ) / вага, кг : 715×240×480 мм / 26 кг
Рівень шуму ДБ(А) вн.min/mid/max/ зовнішній блок: 39/38/36/34/31/26/56
Підігрів піддону: 150W
Робота на обігрів: до -25
Труби (газ/рідина): 6,35/9,52
Фреон марки: R32
Напруга: 220В
Країна - виробник: Китай
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hisense |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Мощность обогрева | 2800 Вт |
| Мощность охлаждения | 2600 Вт |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Охлаждающая способность | 2600 BTU/ч |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматический режим работы | Да |
| Датчик присутствия | Нет |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Количество режимов работы | 8 |
| Количество скоростей работы вентилятора | 5 |
| Максимальная длина коммуникаций | 15 м |
| Максимальная температура | 43 град. |
| Минимальная температура | -25 град. |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Регулировка направления потока воздуха | автоматическая |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Таймер | Да |
| Теплый пуск | Да |
| Тип управления | Электронное |
| Фильтр | Угольный фильтр |
| Функция ионизации | Да |
| Функция памяти | Да |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Вес внешнего блока | 26 кг |
| Высота внешнего блока | 240 мм |
| Глубина внешнего блока | 480 мм |
| Ширина внешнего блока | 715 мм |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 9 кг |
| Высота внутреннего блока | 272 мм |
| Глубина внутреннего блока | 208 мм |
| Ширина внутреннего блока | 950 мм |
| Параметры работы прибора | |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 40 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -20 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 800 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 750 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность обогрева, кВт: | 2,8 |
| Мощность охлаждения, кВт: | 2,6 |
| Площадь помещения, м²: | 25 |
| Потребляемая мощность (охлаждение/обогрев), кВт: | 0,735/0,735 |
| Размеры внешнего блока (ВхШхГ), мм: | 480х715х240 |
| Размеры внутреннего блока (ВхШхГ), мм: | 275х950х208 |
| Тип хладагента (к-во, г): | R-32 |
| Уровень шума внутреннего блока (мин/макс), дБ: | 26 |
- Цена: 31 960 ₴

