Інверторний кондиціонер Mitsushito серії VIG2 Бюджетна модель 2022 року, серія інверторної спліт-системи VIG2, найпопулярніша серія серед кондиціонерів Mitsushito, забезпечує комфортний клімат у приміщенні без шкоди екології. Модель поєднує в собі якісну збірку, інноваційний дизайн та високу продуктивність кондиціонера за мінімальних енерговитрат. Інверторний компресор забезпечує ефективне керування параметрами системи з економією електроенергії. Оновлений пульт дистанційного керування з функцією «I FEEL» створює нові можливості управління клімату в будинку. Фільтр «Холодна плазма» нейтралізує хвороботворні мікроорганізми у приміщенні. Режим "+8°C Heating Mode" забезпечує підтримання температури в режимі +8°C.
Дбайливі
Технологія Cold Plasma насичує повітря активними іонами кисню та водню, знищує бактерії, віруси та неприємні запахи.
Економічні
Клас енергоефективності А++ свідчить про надвисоку енергоефективність пристрою за мінімального споживання електроенергії.
Самостійні
У режимі Heating Mode здатні підтримувати температуру +8°С, що збереже житло від заморозків на період вашої відсутності.
Чутливі
Функція I Feel вимірює температуру навколо пульта дистанційного керування, щоб у всьому будинку була однакова температура.
Сучасні
Функція дистанційного керування через мережу WIFI дозволить створити комфортні умови вдома ще до вашого повернення.
Універсальні
Інверторний компрессор дозволяє використовувати кондиціонер на охолодження (-15°С~+48°С) та для обігріву (-15°С~+24°С).
Функції Здоров'я та комфорт:
Простота в обслуговуванні
У режимі «I Feel», достатньо покласти пульт дистанційного керування неподалік від місця перебування людини і спліт-система забезпечить точну температуру повітря.
У режимі «+8°C Heating Mode», пристрій підтримує в приміщенні стабільну температуру +8°C на обігрів із мінімальними витратами електроенергії, що є важливою перевагою для нежитлових та дачних будинків.
Дбайливі
Технологія Cold Plasma насичує повітря активними іонами кисню та водню, знищує бактерії, віруси та неприємні запахи.
Економічні
Клас енергоефективності А++ свідчить про надвисоку енергоефективність пристрою за мінімального споживання електроенергії.
Самостійні
У режимі Heating Mode здатні підтримувати температуру +8°С, що збереже житло від заморозків на період вашої відсутності.
Чутливі
Функція I Feel вимірює температуру навколо пульта дистанційного керування, щоб у всьому будинку була однакова температура.
Сучасні
Функція дистанційного керування через мережу WIFI дозволить створити комфортні умови вдома ще до вашого повернення.
Універсальні
Інверторний компрессор дозволяє використовувати кондиціонер на охолодження (-15°С~+48°С) та для обігріву (-15°С~+24°С).
Функції Здоров'я та комфорт:
- Нічний режим
- Тепло / Холод
- Незалежне осушення
- Безшумна робота
- Холодна плазма
- Режим комфортного сну
- Режим Turbo продуктивності
- Режим вентиляції
- Запуск зовнішнього блоку за низьких температур Інтелектуальне управління
- Режим "I Feel"
- Можливість керування через WI-FI
- Режим «+8°C Heating Mode»
- Таймер
- Автоматичне хитання заслінки
- Увімкнення/вимкнення LED-дисплея
- Дисплей "88"
- Теплий запуск
- Функція самодіагностики
- Запам'ятовування жалюзі
- Режим Авто
- Низьковольтний запуск
- Автоматична адаптація напруги Надійність
- Виявлення витоку холодоагенту
- Автоматична відтайка інею
- Антикорозійний захист
- Стабільна робота компресора на наднизьких частотах
- Автоматичний перезапуск
- Корпус з антикорозійним покриттям
Простота в обслуговуванні
- Панель, що легко миється
- Фільтр, що миється
- Зручне підключення електропроводки Інноваційні технології:
- Завдяки імпульсному трансформатору SMPS, кондиціонер автоматично адаптується до нестабільної напруги від 85 до 256В.
У режимі «I Feel», достатньо покласти пульт дистанційного керування неподалік від місця перебування людини і спліт-система забезпечить точну температуру повітря.
У режимі «+8°C Heating Mode», пристрій підтримує в приміщенні стабільну температуру +8°C на обігрів із мінімальними витратами електроенергії, що є важливою перевагою для нежитлових та дачних будинків.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mitsushito |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество внутренних блоков мультисплит-системы | 1 |
| Мощность обогрева | 2850 Вт |
| Мощность охлаждения | 2650 Вт |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Охлаждающая способность | 2650 BTU/ч |
| Поток воздуха | 500 куб. м/час |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Цвет корпуса | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоматический режим работы | Да |
| Датчик присутствия | Нет |
| Дисплей | Да |
| Защита от замерзания | Да |
| Инвертор | Да |
| Используемый хладагент | R32 |
| Количество режимов работы | 4 |
| Количество скоростей работы вентилятора | 4 |
| Максимальная длина коммуникаций | 15 м |
| Максимальная температура | 43 град. |
| Минимальная температура | -15 град. |
| Ночной режим работы | Да |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Режим вентиляции | Да |
| Режим осушения воздуха | Да |
| Режим приточной вентиляции | Нет |
| Таймер | Да |
| Теплый пуск | Да |
| Тип управления | Пультом |
| Функция ионизации | Нет |
| Функция памяти | Нет |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 8.1 кг |
| Высота внутреннего блока | 713 мм |
| Глубина внутреннего блока | 195 мм |
| Ширина внутреннего блока | 270 мм |
| Параметры работы прибора | |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 40 град. |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -10 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность в режиме обогрева | 950 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме охлаждения | 850 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Площадь помещения, м²: | 25 |
| Размеры внешнего блока (ВхШхГ), мм: | 450х710х293 |
| Размеры внутреннего блока (ВхШхГ), мм: | 270х713х195 |
| Тип хладагента (к-во, г): | R-32 |
| Уровень шума внутреннего блока (мин/макс), дБ: | 27/40 |
Информация для заказа
- Цена: 27 070 ₴

