
Моноблочна акустична система Marshall Stanmore II Bluetooth White (1001903)
24 760 ₴
- В наличии
- Код: 1001903
LARGER THAN LIFE ЗВУК
Stanmore II є найбільш універсальною колонкою в лінійці Marshall і ідеально підходить для будь-якої кімнати, великої чи маленької. Побудований із передовими компонентами, він створює чистий і точний звук навіть на найвищому рівні.

БЕЗДРОТОВЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ
Технологія Bluetooth 5.0 і aptX забезпечує бездротовий звук без втрат на відстані до 30 футів, зберігаючи підключення. Використовуйте смартфон, планшет або комп’ютер із підтримкою Bluetooth, щоб транслювати музику безпосередньо на динамік без проводів.

КУЛЬТОВИЙ ДИЗАЙН MARSHALL
Класичні деталі Marshall, такі як текстуроване вінілове покриття, лад із сіллю та перцем і знаковий логотип з надписом, прикрашають міцну дерев’яну раму цього динаміка. На передній частині динаміка розташована латунна табличка з датою заснування 1962 року, що є тонким натяком на спадщину бренду та 60 років гучного звуку. Ви захочете з гордістю демонструвати цей динамік у будь-якій кімнаті.

НАЛАШТУЙТЕ ЗВУК
Налаштуйте свою музику відповідно до своїх вимог за допомогою програми Marshall Bluetooth або аналогових елементів керування на верхній панелі динаміка.

ПРОВОДОВИЙ ПІДКЛЮЧЕННЯ
Існує більше способів підключення, ніж просто Bluetooth 5.0. Підключіть до RCA або 3,5-мм входу для аналогового прослуховування.

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ МУЛЬТИХОСТУ
Цей динамік має функцію кількох хостів, тому ви можете легко підключатися та перемикатися між двома пристроями Bluetooth.

ДОДАТОК MARSHALL BLUETOOTH
Окрім аналогових ручок керування, ви можете використовувати програму Marshall Bluetooth, щоб налаштувати прослуховування або керувати музикою, яку ви слухаєте. Використовуйте програму для перемикання між попередніми налаштуваннями еквалайзера та регулювання інтенсивності світлодіодних індикаторів на верхній панелі. Ви також можете розбудити свій динамік або перевести його в режим очікування за лічені секунди.






| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marshall |
| Акустическое оформление | Закрытого типа |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество динамиков | 3 шт |
| Количество полос | 2 |
| Максимальная мощность | 80 Вт |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Материал корпуса | Пластик, Дерево |
| Минимальная частота | 50 Гц |
| Мощность | 80 Вт |
| Назначение | Акустическая установка |
| Состояние | Новое |
| Тип | Беспроводной |
| Тип акустической системы | Активная |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цифровой оптический вход | Нет |
| Чувствительность | 101 дБ |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Акустическое излучение | Монополярная |
| Возможность установки вне помещения | Нет |
| Защита от перегрузки | Да |
| Импеданс | 8 Ом |
| Количество линейных входов | 2 |
| Крепление на стену | Нет |
| Линейный выход | Нет |
| Регулировка фазы | Нет |
| Регулировка частоты кроссовера | Нет |
| Тип ВЧ-излучателя | Купол |
| Тип СЧ-излучателя | Конус |
| Тип излучателей | Динамический |
| Цифровой коаксиальный вход | Нет |
| Цифровой кроссовер | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.75 кг |
| Высота | 195 мм |
| Глубина | 185 мм |
| Ширина | 350 мм |
- Цена: 24 760 ₴









