SMEG

ДИЗАЙН
Унікальний дизайн
Культові чайники Smeg стали візитною карткою всього бренду. Ці унікальні пристрої були оброблені з увагою до найдрібніших деталей. Однорідний корпус з міцної фарбованої сталі. Стабільна хромована основа. Хромована ергономічна ручка. Все витримано в неповторній естетиці в стилі 50-х років.

ФУНКЦІЇ
Регулювання температури
Чайники серії KLF04 створені для справжніх любителів чаю, для яких точність температури надзвичайно важлива. Пристрій можна регулювати в діапазоні від 50 ° до 100 ° C.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
Елементи та особливості
СТАЛЕВИЙ КОРПУС
Корпус виготовлений з міцної фарбованої сталі. Пристрій доступний у широкому діапазоні кольорів.
ХРОМОВА ОСНОВА
Стабільна основа з неслизькими ніжками та відділенням для зберігання шнура живлення.
ХРОМОВА РУЧКА
Ергономічна ручка забезпечує максимальний контроль.
СТАЛЕВИЙ ДЕРЖАЛЬ ДЛЯ АКТИВАЦІЇ
Ергономічна ручка запуску циклу з нержавіючої сталі.
СТАЛЕВИЙ НИСОК
Носик з нержавіючої сталі гарантує безпеку при заливанні окропу.
РЕГУЛЮВАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ
Відрегулюйте температуру за допомогою кнопки. Вибрана температура буде відзначена на світлодіодній панелі.

НАГОРОДИ
Міжнародні нагороди
Високоякісна продукція Smeg оцінена у всьому світі. Наші тостери отримали кілька престижних міжнародних нагород.

КОМФОРТ
Комфорт використання
Ми доклали максимум зусиль, щоб використання чайників Smeg було чистим задоволенням. Пристрій можна вільно обертати на нековзкій основі. Завдяки системі Soft Opening кришка відкривається і закривається майже безшумно. Інтелектуальна функція автоматичного вимкнення завершить цикл, коли вода досягне потрібної температури.



Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Smeg |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Объем | 1.7 л |
| Покрытие нагревательного элемента | антипригарное покрытие |
| Потребляемая мощность | 2400 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Электрочайник |
| Тип нагревательного элемента | Скрытый нагревательный элемент |
| Функция автоотключения | Да |
| Цвет корпуса | Красный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Блокировка крышки | Да |
| Дисплей | Нет |
| Длина сетевого шнура | 1 м |
| Длительное кипячение | Нет |
| Заварочный чайник | Нет |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Наличие фильтра | Да |
| Отсек для шнура | Да |
| Поворот на 360 градусов | Да |
| Подсветка чайника | Нет |
| Рисунок на корпусе | Нет |
| Таймер | Нет |
| Терморегулятор | Да |
| Тип терморегулятора | Ступенчатый |
| Фильтр | металлический |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.8 кг |
| Высота | 275 мм |
| Глубина | 171 мм |
| Ширина | 226 мм |
Информация для заказа
- Цена: 13 630 ₴



