Hisense A6BG

Квантові точки - проривна область в сфері наноматеріалів. Телевізори Hisense оснащені технологією, що дозволяє використовувати ці точки, щоб відтворювати на екрані більше мільярда кольорів. Всі переваги повного колірного діапазону і підвищений реалізм фарб у вас на екрані.

Відчуйте яскравість реального світу
Широка колірна гаммаПередова оптика і технології збагачення кольору, якими оснащений цей телевізор, розширюють палітру і роблять кольору неймовірно реалістичними.

Не пропустіть жодної деталі
Dolby Vision, HDRДеталі в самих світлих і темних областях екрану залишаються помітними, що робить загальну картину ще більш динамічною.

Задоволення від звуку і зображення в кінематографічному якості
Технологія Dolby AtmosТелевізор Hisense з технологією Dolby Atmos здатні підтримувати узгоджену роботу декількох динаміків, кожен з яких відтворює власний звук. Кожен куточок приміщення наповнюється звучанням, формуючи всеосяжну середу справжнього 3D-кінотеатру. Поліпшений захист чіткості дозволяє почути навіть дихання акторів і шурхіт хутра тварин.

Розумний телевізор, близький до досконалості
Операційна система VIDAA U5.0VIDAA - це продуктивна і проста інтелектуальна система, яка здатна скоротити час завантаження і надати швидкий доступ до величезної кількості додатків, що зробить використання телевізора ще більш цікавим.

Один телевізор для безлічі розваг
Широкі можливості підключенняРозширте межі своїх можливостей. Роз'єми HDMI і USB, зв'язок Wi-Fi і Bluetooth дозволять підключити до телевізора більше пристроїв і зовнішніх носіїв.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hisense |
| HD-формат | 2160p |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диагональ экрана | 65 дюйм |
| Изогнутый экран | Нет |
| Крепление на стену | Да |
| Модельный год | 2024 |
| Наличие LED-подсветки | Да |
| Операционная система | VIDAA U6.0 |
| Поддержка HDTV | Да |
| Поддержка Smart TV | Да |
| Потребляемая мощность | 145 Вт |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Состояние | Новое |
| Способы управления | Пульт-указка |
| ТВ-тюнер | Цифровой Т2 |
| Технологии | Dolby Atmos, Dolby Vision, Dolby Digital |
| Технология дисплея | LCD телевизор (LED) |
| Тип LED подсветки | Direct LED |
| Тип покрытия экрана | Антибликовый |
| Тип телевизора | LED |
| Формат экрана | 16:9 |
| Цвет | Черный |
| Звук | |
| Dolby Digital | Да |
| Встроенный сабвуфер | Нет |
| Количество динамиков | 2 |
| Объемное звучание | Да |
| Стереозвучание | Да |
| Суммарная мощность звука | 20 Вт |
| Функции | |
| FM-радио | Нет |
| Защита от детей | Да |
| Картинка в картинке | Нет |
| Поддерживаемые форматы | MKV, Picture CD, MP3, MPEG4, JPEG |
| Поддержка 24p True Cinema | Да |
| Поддержка DLNA | Да |
| Поддержка Skype | Нет |
| Таймер сна | Да |
| Функция "Time Shift" | Да |
| Язык меню | Русский, Немецкий, Французский, Английский, Китайский, Украинский, Испанский |
| Интерфейсы | |
| Беспроводные возможности | AirPlay, Wi-Fi, Ethernet, Bluetooth |
| Вход/Выход | 2 x USB 2.0, Ethernet , Коаксиальный аудиовыход, Слот расширения CI, 3 x HDMI 2.0, Mini Jack |
| Выход на наушники | Да |
| Количество разъемов HDMI | 3 |
| Количество разъемов USB | 2 |
| Размеры | |
| Вес | 16 кг |
| Высота | 834 мм |
| Глубина | 74 мм |
| Ширина | 1452 мм |
| Изображение | |
| Время отклика | 8 мс |
| Конвертация 2D в 3D | Нет |
| Контрастность хххх:1 | 1200 |
| Поддержка 3D | Нет |
| Угол обзора | 178 град. |
| Частота экрана | 60 Гц |
| Яркость | 300 cd/m² |
| Прием сигнала | |
| Поддержка стандартов | DVB-T, DVB-S, DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Поддержка телевизионных стандартов | NTSC, SECAM, PAL |
| Телетекст | Да |
- Цена: 42 370 ₴


